Звіт

про виконання Комплексної програми роботи

Головного управління статистики у Рівненській області

на 2017 рік

 

Відповідно до Регламенту Головного управління статистики, затвердженого наказом Головного управління статистики від 19.05.2017 №68, та плану роботи колегії Головного управління статистики на І півріччя 2018 року проведено моніторинг виконання Комплексної програми роботи Головного управління статистики у Рівненській області (надалі – Комплексна програма) на 2017 рік.

Усі роботи передбачені Комплексною програмою виконані у визначені терміни та належної якості. Зауважень щодо якості виконаних робіт не було.

 

Частина І «Державні статистичні спостереження»

 

Частина І Комплексної програми відображала проведення 82 державних статистичних спостережень, 52 комплексних статистичних продуктів. При виконанні частини І Комплексної програми запізнень, помилок у статистичних роботах не було. Повторних передач та перенесення термінів надання інформації на державний рівень не зафіксовано.

Протягом 2017 року від респондентів області отримано 131,7 тис. первинних звітів.

Органами державної статистики області у 2017 році проведено 39 інструктивних нарад з респондентами. Надіслано на їх адресу 1,8 тис. листів, з яких 1,2 тис. повідомлень (нагадувань, відповідей) про участь у державних статистичних спостереженнях.

З працівниками відокремлених підрозділів проведено 5 нарад з питань запровадження нових/внесення змін до чинних державних статистичних спостережень.

На виконання Комплексної програми щодо охоплення електронною звітністю органами державної статистики проводилася відповідна робота і як наслідок, частка звітів, поданих у Головне управління статистики в електронному вигляді у  2017 році склала 53,8%.

 

Частина ІІ «Інші види статистичної діяльності»

 

Частина ІІ Комплексної програми включала інші види статистичної діяльності (за процесами статистичного виробництва).

З метою забезпечення потреб користувачів статистичної інформації Головним управлінням статистики у 2017 році підготовлено 58 економічних доповідей, 17 статистичних збірників, 218 бюлетенів, 28 буклетів, 1079 експрес-випусків, із яких 205 розміщено на веб-сайті Головного управління статистики.

З метою презентації видань у 2017 році з користувачами статистичної інформації проведено 21 семінар, надано 681 відповідь на запити, з них на запити державних органів 402 відповіді.

З метою визначення ступеня задоволення користувачів інформаційними послугами,  що надаються органами державної статистики, у 2017 році було організовано та проведено 1 анкетне опитування користувачів статистичної інформації. Крім того, у 3 опитуваннях, проведення яких організовував Держстат, Головне управління статистики взяло участь. У результаті опитувань отримано 79 анкет.

Крім того, у 2017 році  проведено 1 анкетне опитування респондентів.

Органи державної статистики здійснювали заходи щодо висвітлення результатів своєї діяльності у засобах масової інформації. У 2017 році було оприлюднено 234 повідомлення «Соціально-економічне становище області (району, міста)», з них 186 розміщено на веб-сайтах органів виконавчої влади та місцевого самоврядування області, 48 – оприлюднено у друкованих ЗМІ.

Крім того, оприлюднено 878 інформаційних повідомлень, з них 303 розміщено на веб-сайтах органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Протягом 2017 року прозвучало 287 виступів працівників органів державної статистики на радіо та 2 виступи на телебаченні.

Статистична інформація, що характеризує соціально-економічний розвиток регіону, щомісячно розміщувалася на офіційному веб-сайті відповідно до термінів, вказаних у Комплексній програмі.

У 2017 році у 4 відокремлених підрозділах ГУС було проведено комплексні експертні оцінки їх діяльності.

У результаті проведеного моніторингу виконання Комплексної програми на 2017 рік визначено, що усі заходи, передбачені частинами І, ІІ Комплексної програми, були виконані в повному обсязі з дотриманням термінів та належному якісному рівні.